Surowce do produkcji chemii gospodarczej

Produkcja chemii gospodarczej

Nasza firma oferuje surowce do produkcji chemii gospodarczej, z których można wytworzyć prawie każdy rodzaj środka czyszczącego, myjącego, dezynfekującego lub piorącego.

Wyjątkowo użyteczne są nasze polimeryczne emulgatory, a także niejonowe estry sorbitu. Stosuje się je w roli emulgatorów typu w/o przy produkcji materiałów wybuchowych w formie emulsyjnej. Jest dla nas niezwykle ważne, aby właściwości naszych surowców do produkcji chemii gospodarczej nie były szkodliwe dla środowiska.

Za przykład naszych proekologicznych produktów możemy podać sól sodową sarkozynianu laurylowego, która jest nie tylko uniwersalnym materiałem, ale również bez trudu ulega biodegradacji. Jest to detergent, przy pomocy którego tworzy się szampony do włosów, pasty do zębów, dywany, tkaniny, a nawet karoserie pojazdów. Co więcej, produkuje się z niego płyny czyszczące, które mają za zadanie odpowiednio się pienić i zwilżać daną powierzchnię, a przy tym powinny charakteryzować się łagodnością i substantywnością. Często występuje także w środkach o właściwościach antykorozyjnych bądź bakteriostatycznych.

Chemicals Poland zapewnia najwyższą jakość swoich surowców do produkcji chemii gospodarczej i serdecznie zaprasza do współpracy.

Facebook Twitter Google+ Pinterest